pl Polish en English de German

RESTAURACJA NAD MORZEM
TAWERNA POD WODNIKIEM

Tawerna pod Wodnikiem to kameralna całoroczna restauracja w Niechorzu oraz sezonowa letnia smażalnia ryb z regionalnym menu.

Nasz lokal urządziliśmy w tradycyjnym, charakterystycznym dla Pomorza Zachodniego marynistycznym stylu. Menu obfituje w lokalne specjały, zwłaszcza świeże ryby, które trafiają do naszej smażalni prosto z kutra zaprzyjaźnionych rybaków.

Proponujemy takie gatunki ryb jak: dorsz, łosoś, flądra, karmazyn, szprotki, makrela oraz wiele innych. Nie brakuje także owoców morza – krewetek czy homarów, które podajemy w postaci naszych potrawy: Uczty Neptuna, zupy Wodnika i innych. Dania w Tawernie Pod Wodnikiem to również nuta kuchni włoskiej. W sezonie wypiekamy kilkanaście rodzajów pizzy przygotowywanej w specjalnie przeznaczonym do tego piecu.

Wśród potraw, które możesz zamówić w naszej restauracji znajdziesz ponadto polędwicę smażoną na kamieniu, żeberka z grilla, sałatki, makarony a także dania dla dzieci oraz szeroki wybór deserów – lody, ciasta, torty. W naszej restauracji nad morzem serwujemy również dania dla wegetarian.

Bogaty wybór trunków.

Zaspokoiłeś już swój głód? Zapraszamy do relaksu przy winie lub piwie schłodzonym lub grzanym. Oferujemy szeroki wybór win oraz regionalnych piw, kolorowe drinki i mocne alkohole które zadowolą nawet najbardziej wykwintnych koneserów.

Zajrzyjcie do nas i zamówcie to, co lubicie!
Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz catering.